AvalehtTingimused

Tingimused

Tellimine

Kõigi iTÄri veebipoes olevate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Kauba eest saab tasuda nii ettemaksuna meie arvele kui kättesaamisel sularahas või krediitkaardiga.

Kuidas tellida?

  • Tellimiseks aseta soovitud tooted ostukorvi ja täida lihtne vorm oma kontaktandmetega.
  • Saadame Teie e-posti aadressile ettemaksu arve (välja arvatud juhul kui eelistate maksta kauba kättesaamisel sularahas või krediitkaardiga).
  • Kaup läheb teele.

Kauba kohaletoimetamine

Kauba toimetame kohale DPD kullerteenuse vahendusel. Kulleri teenustasu lisandub arvele.

  • DPD kulleriga saates 9,90 €. Hind sisaldab käibemaksu ja kauba käitlus- ja pakketasu. 
  • Kokkuleppel on võimalik kaubale järele tulla kokkulepitud kohta.

 

Isikuandmete töötlemine

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel iTÄri  on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.